דלת ויטרינה – לחשוב בגדול

מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ! במחירים הזולים בישראל !

תוכן עניינים

דלת ויטרינהיש כל כך הרבה סוגים ותצורות של פתרונות דיור ובתוכם יש כל מיני סגנונות של סלונים. אבל למרות אלפי התצורות השונות, אין חולק על כך שהסלון, ביחד עם המטבח הוא מרכז הבית. זהו השטח בו מסתובבים כמעט כולם, בני הבית לצד אורחים. הוא גם חגיגי וגדול יותר מחלקי הבית האחרים. זו גם הסיבה שניתן דגש גדול יותר על הסלון. זו גם הסיבה שנקדיש מחשבה והשקעה רבים יותר באלמנט הגדול ביותר בסלון – היציאה החוצה.

בין אם החוץ הוא החצר בבית הפרטי ובין אם זו יציאה למרפסת באמצעות דלת ויטרינה, בבית רב קומות- המפתח של היציאה החוצה הוא בולט בכמה מובנים. הוא משקף לנו את הנוף או הירוק שבחוץ.  דרכו חודר אלינו אור השמש ודרכו אנו יכולים להשקיף ולהרגיש חלק מן החוץ, אפילו בימים גשומים (או ימים חמים, כאשר אנחנו בפנים עם המזגן). לכן חשיבות הבחירה של דלת ויטרינה המובילה החוצה- גבוהה מאוד.

בחירה נכונה של דלת ויטרינה

דלת ויטרינה היא לרוב דלת גדולה. ככזו, היא חייבת להכיל כמה אלמנטים. עליה להיות חזקה במיוחד, אחרת היא לא תוכל לשאת את הזכוכית הגדולה והכבדה שמקובעת בה. היא גם צריכה להיות מעוצבת בצורה יפה, שכן גודלה הופך אותה לאלמנט עיצובי שקשה להתעלם ממנו. לא זו בלבד, אלא שהיא גם חייבת להיות קלת משקל- שכן אנו נדרשים לפתוח אותה בקלות, בלי מאבק כאשר לא עלינו היא תתחיל להיתקע וכן עליה להיות עמידה וחזקה כנגד פגעי מזג האוויר. בנוסף, בשל העובדה כי היא מכסה מפתח גדול, עליה להיות מסוגלת לבודד בצורה מיטבית טמפרטורות קיצונית מחוץ לבית וכן רעשים שיכולים לעלות מן החוץ ולהפריע.

האלומיניום הוא חומר גלם- שיכול לספק לנו את הפתרון האולטימטיבי לכל הצרכים שציינו. דלת ויטרינה יכולה להיות עשויה מעץ או מברזל אבל הדבר יהיה גם יותר יקר, גם ידרוש אחזקה מקיפה ותדירה הרבה יותר וגם נהיה עדים לתקלות ובעיות רבות. לעומת זאת, דלת ויטרינה ראוי שתהיה עשויה מאלומיניום, שהוא עמיד, חזק, קל משקל, נוח לעיצוב ובעל מראה מודרני ויוקרתי. גם בחירת זכוכית שתהיה מחוסמת ומנגד תציג יכולות בידוד איכותיות- היא דבר חשוב וקריטי.

 סוגים שונים של דלת ויטרינה

קיימים סוגים שונים של דלת ויטרינה. בתוך כך איננו כוללים את הוויטרינות הקבועות שאינן יכולות לזוז. דלת ויטרינה יכולה להיות מסוג של פתיחת הזזה כאשר ניתן שכל כנף תזוז על פני חברתה ולמעשה, הפתיחה המרבית תהיה תמיד של חצי משטח המפתח כולו. ניתן גם שכנפי הדלת יזוזו על המסילות אל תוך כיסים בנויים מראש בתוך הקירות. כך, נוכל להשיג פתיחה מלאה.

סוג אחר של פתיחת הכנפיים היא פתיחתם כלפי פנים או כלפי חוץ על גבי ציר. ישנם יתרונות לשיטה זו אולם החיסרון העיקרי הוא בכך שהכנפיים גוזלים שטח יקר מהסלון כאשר הם פתוחים ומפריעים לתנועה ולמיקום של חפצים שונים בתוך הסלון.

דלת ויטרינה עם תוספות חשובות

תהיה דלת ושיטת הפתיחה אשר תהיה, הרי שלצד איכות פרופיליי האלומיניום ואיכות הזכוכית יש לשים דגש על מספר אלמנטים ותוספות חשובות גם הם. ראשית, דלת ויטרינה גדולה היא גם דלת שקוראת לגנב, שרואה בה אפשרות נוחה לחדור הביתה. דלת שכזו גם יכולה לקרוץ לילדים לצאת החוצה בלי רשות אל החוץ המפתה. לכן, יש להשקיע במנגנון נעילה יעיל ובטוח בדלת.

על הדלת להיות גם עם מנגנון קל לתפעול וכזה שאינו דורש תחזוקה רבה. גם שווה להשקיע בתוספות ההכרחיות כמו התריס – שכדאי שהוא יהיה עצמו עשוי מאלומיניום ובעל מנוע חשמלי איכותי שיהיה נוח ואמין לתפעול.

עולם האלומיניום

קודם כל כי המחירים שלנו הם הזולים בשוק.

אנו מאמינים בהליך הגון ושקוף מול הלקוחות שלנו , החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה.

בכל שלב תדעו מה המחיר שאתם הולכים לשלם , איך עובד כל התהליך וגם לאחר ההתקנה תקבלו אחריות מלאה על המוצר.

הצוות שלנו הוא מהטובים שיש היום בשוק וכל זה כדי שאתם תקבלו את חווית השירות הטובה ביותר ! אנו מחזיקים את הדלתות והחלונות האיכותיים בשוק אך בנוסף לזה גם את אנשי המקצוע המובילים בתחום.

המטרה הסופית שלנו היא להפוך את כל עולם דלתות וחלונות אלומיניום לנגיש , זול ויעיל הרבה יותר.

אנחנו שמחים לשרת אותם כבר מעל 10+ שנים ומקווים להמשיך איתכם לעוד שנים רבות ואלפי התקנות נוספות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע , השאירו פרטים ומיד נציגינו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אהבתם? שתפו!
התקשרו עכשיו!