חלון טריפלקס

מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ! במחירים הזולים בישראל !

תוכן עניינים

חלון טריפלקסחלון טריפלקס הוא חלון שהזכוכית בו היא זכוכית טריפלקס. זכוכית טריפלקס נחשבת לזכוכית איכותית, עמידה ובטיחותית מאוד. מהי זכוכית טריפלקס ומה היתרונות של שימוש בה בחלונות? על כך נרחיב במאמר הבא.

חלון טריפלקס- מהי זכוכית טריפלקס?

השימוש בזכוכית התחיל לפני אלפי שנים. כבר בשנת 5000 לפני הספירה, השתמשו יורדי ים בזכוכית לשימושים שונים כאשר המרכזי בהם היה ייצור תכשיטים. במהלך השנים הזכוכית התפתחה עוד ועוד והפכה לזכוכית שאנו מכירים כיום.

זכוכית טריפלקס היא זכוכית רבודה. זכוכית זו פותחה על מנת ליצור זכוכית בטיחותית. הרי זכוכית היא חומר שביר. מספיקה מכה אחת לא נכונה על מנת לנפץ זכוכית. מלבד העובדה שזה יכול להרוס לנו את חלונות הבית זה יכול לסכן את כל מי שנמצא בסמוך לחלון, שכן במידה והוא יתנפץ הרסיסים יתפזרו לכל עבר ויוכלו לפגוע באנשים הסמוכים. אחד הפתרונות הראשונים לכך היה זכוכית מחוסמת. הזכוכית המחוסמת היא בהחלט זכוכית חזקה יותר מהזכוכית הסטנדרטית. עם זאת, במידה של שבר היא תתנפץ ותפוזר לכל עבר. אז מהי זכוכית טריפלקס?

זכוכית טריפלקס עשויה משתי שכבות של זכוכית וביניהן שכבות של PVB. במידה ששכבה אחת של הזכוכיות נשברת, שכבת ה-PVB מחזיקה אותה ומונעת ממנה להתנפץ ולהיסדק. בצורה כזו, בחלון טריפלקס נוצרים סדקים שלא מסכנים את הנוגעים בהם.

יתרונות החלון

 • בטיחות- היתרון המרכזי של חלון טריפלקס הוא שמדובר בחלון בטיחותי מאוד שעומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים. במקרה של שבר, הזכוכית של החלון תישאר לעמוד במקומה כיחידה אחת, לא תתנפץ ולא תפוזר לכל עבר. על ידי כך, הזכוכית מונעת פגיעה באנשים הסמוכים או נפילה דרך החור שיישאר לאחר השבר.
 • עיצוב- חלון טריפלקס מאפשר עיצובים רבים וייחודיים. ניתן לבחור בין מבחר של המון גוונים ומידות שקיפות. הדבר מתאפשר בזכות שכבת ה-PVB. למעשה, ככל שתבחרו להשתמש ביותר שכבות PVB, כך תקבלו גוון שונה ומידת שקיפות שונה. ניתן להשתמש בעד ארבע שכבות של PVB צבעוני בין הזכוכיות כאשר כל שכבה תהיה בעובי של 0.38 מ"מ.
 • בידוד אקוסטי- יתרון מרכזי של חלון טריפלקס הוא שהוא  מאפשר בידוד אקוסטי. אם אתם גרים באזור רועש, לדוגמא סמוך לכביש ראשי, לפסי הרכבת, לשדה תעופה, לבית ספר ועוד, הרעש יחדור אליכם הביתה. על מנת למנוע חדירת קול למבנה ניתן להשתמש ב-PVB אקוסטי מיוחד שמאפשר להפחית את העוצמה של מעבר הקול. חלון טריפלקס מאפשר לסנן את הקול בהתאם לדרישות ולצרכי הלקוח.
 • הצללה- אחד הדברים החשובים בחלונות הוא מיקום השמש וכיווני האור והאוויר במהלך היום. אלמנט זה הוא אלמנט קריטי בשלב תכנון המבנה. חלון טריפלקס מאפשר שליטה על חדירה האור והחום אל המבנה מבלי לפגוע בשקיפות החלון.
 • סינון קרינת UV- קרינת UV שמגיעה מקרני השמש היא קרינה מזיקה שעלולה לגרום למחלות עור שונות, לדהייה של בדים ולהרס של רהיטים. כלומר, מומלץ שהקרינה לא תחדור לנו הביתה. חלון טריפלקס מאפשר לסנן את חדירתה של קרינת UV לבית שלנו דרך החלון.
 • עמידה בתנאי מזג אויר קיצוני- תנאי מזג האוויר כוללים בין היתר גשמים חזקים, רוחות עזות ושמש חזקה. אלה יכולים לפגוע בזכוכית החלון  ולפגוע באטימות המבנה. חלון טריפלקס עמיד בפני תנאי מזג האוויר, גם הקיצוניים שבהם.

חלון טריפלקס- מחיר

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי כיוון שהמחיר הסופי של חלון טריפלקס יושפע ממגוון גורמים שונים-

 • גודל החלון- האם אתם מעוניינים בחלון גדול או רחב? ככל שהחלון יהיה גדול יותר כך המחיר יעלה בהתאם.
 • סוג הפרופיל- אלומיניום או ברזל? האם אתם מעוניינים בפרופיל עבה יותר או פחות? מה סוג הפרזול ומה סוג הפתיחה של החלון. כל אלה ישפיעו על המחיר של החלון.
 • עיצוב- האם אתם מעוניינים בעיצוב מיוחד? בצבעים ייחודים? באיזה גימור אתם מעוניינים.
 • תוספות- האם אתם רוצים להוסיף לחלון תריס? רשת? כל אלה ייקרו את המחיר.

ריכזנו לכם ממוצע מחירים לזכוכית טריפלקס- 

 • המחיר לזכוכית טריפלקס 3*3 מ"מ, כולל עבודה ינוע בין 350 ל-700 שקלים למ"ר. תוכלו לבחור בין זכוכית שקופה או חלבית.
 • המחיר לזכוכית טריפלקס 4*4 מ"מ, כולל עבודה ינוע בין 380 ל-900 שקלים למ"ר. תוכלו לבחור בין זכוכית שקופה או חלבית .
 • המחיר לצבע בזכוכית טריפלקס, כולל עבודה ינוע בין 100 ל-250 שקלים למ"ר.
עולם האלומיניום

קודם כל כי המחירים שלנו הם הזולים בשוק.

אנו מאמינים בהליך הגון ושקוף מול הלקוחות שלנו , החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה.

בכל שלב תדעו מה המחיר שאתם הולכים לשלם , איך עובד כל התהליך וגם לאחר ההתקנה תקבלו אחריות מלאה על המוצר.

הצוות שלנו הוא מהטובים שיש היום בשוק וכל זה כדי שאתם תקבלו את חווית השירות הטובה ביותר ! אנו מחזיקים את הדלתות והחלונות האיכותיים בשוק אך בנוסף לזה גם את אנשי המקצוע המובילים בתחום.

המטרה הסופית שלנו היא להפוך את כל עולם דלתות וחלונות אלומיניום לנגיש , זול ויעיל הרבה יותר.

אנחנו שמחים לשרת אותם כבר מעל 10+ שנים ומקווים להמשיך איתכם לעוד שנים רבות ואלפי התקנות נוספות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע , השאירו פרטים ומיד נציגינו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אהבתם? שתפו!
התקשרו עכשיו!