חלונות כפולים

מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ! במחירים הזולים בישראל !

תוכן עניינים

חלונות כפוליםחלונות כפולים הם למעשה חלונות בהם הזכוכית היא כפולה. לחלונות כאלה יש שני יתרונות מרכזיים והם האפשרות לבידוד תרמי ולבידוד אקוסטי. מהם חלונות כפולים? מה היתרונות שלהם? על כך נרחיב במאמר הבא. 

מהם חלונות כפולים?

חלונות כפולים הם חלונות בהם הזכוכית כפולה. זכוכית כפולה מורכבת משלי לוחות זכוכית לפחות, אשר שניהם בגודל המתאים לפתח החלון הנדרש. ברוב המקרים, שני לוחות הזכוכית יהיו בעובי של 4 מ"מ עד 6 מ"מ, בהתאם לגודל החלון. שימו לב שאם מדובר בחלון גדול במיוחד, בדרך כלל השימוש יהיה בעובי זכוכיות של 8 מ"מ עד 12 מ"מ. כמו כן, לא חייב ששני לוחות הזכוכית יהיו באותו עובי. תוכלו לבחור שלוח הזכוכית הפנימי יהיה בעובי של 4 מ"מ ואילו הלוח החיצוני יהיה בעובי של 6 מ"מ, כיוון שחשוף יותר לסכנות.

את לוחות הזכוכית, יניחו בצורה מקבילו, האחד מול השני כאשר ביניהם יהיה מרווח של בין 5 ל-15 מ"מ. המרווח הזה ממולא בגז מתאים שצריך להיות יבש ובלי אדי מים בכלל. לגז יש מוליכות חום נמוכה המאפשרת ליצור איזון בין הלחצים השונים של הפנים והחוץ. את לוחות הזכוכית, תוכלו לצפות באופן שונה לפי בחירתכם.

החלונות הכפולים הופכים למבוקשים יותר ויותר עם השנים. כיום ניתן לצפות בהם בשני תחומי בניה מרכזיים. התחום הראשון הוא תחום הבנייה הפרטית. אנשים שבוחרים להתקין בבית הפרטי שלהם חלון כפול מטעמי בטיחות ואיכות. התחום השני הוא תחום של בניה ציבורית ובניינים במרכזי עסקים. במבנים אלה החלונות הכפולים נחשבים לסטנדרט.

מה היתרונות של חלונות כפולים?

 • בידוד תרמי- אחד היתרונות המרכזיים ביותר של החלונות הכפולים הוא הבידוד התרמי המושלם שהם מאפשרים. החלונות מאפשרים אטימה מרבית של הבית. בימי החורף, טמפרטורת הבית החמימה לא יוצאת החוצה, וטמפרטורת החוץ הקרירה לא נכנסת פנימה. כך גם בימי הקיץ החמים. טמפרטורת הבית נשארת מרעננת וקרירה והחום הקיצוני השורר בחוץ לא חודר לבית. למעשה, הזכוכית הכפולה משפרת את מבנה החלל ומאזנת את ההבדלים שבין החוץ לפנים מבלי למנוע חדירה של אור. כך אנחנו לא מחויבים להשתמש באמצעי מיזוג וחימום בכל פעם שקצת קר או חם בחוץ.
 • בידוד אקוסטי- מלבד לבידוד התרמי, החלונות מאפשרים גם בידוד אקוסטי. בזכות השכבה הכפולה והעבה שלהם, הם מסננים רעשים חזקים מבחוץ. אם הבית שלכם או המשרד שלכם נמצאים באזור רועש, לדוגמא סמוך לכביש ראשי, סמוך לפסי רכבת, או אפילו סמוך לגן ילדים, החלונות הכפולים יעשו עבודה מעולה בסינון הרעשים. מהסיבה הזו, משרדים שנמצאים סמוך לצמתים סואנים בוחרים להתקין חלונות על מנת להפוך את השהייה במשרד לנעימה יותר.

פרופילים של חלונות כפולים

פרופיל הוא למעשה המסגרת של החלון. הפרופיל קובע את אופן הפתיחה, את רמת הבידוד, את הנוחות של השימוש בחלון ואת המראה שלו.

יש לקחת בחשבון כי החלונות הם עבים מאוד. כלומר, לא כל פרופיל יתאים להם. לדוגמא, הפרופיל הבלגי הוא פרופיל דק ועדין בו הזכוכית היא האלמנט המרכזי בחלון. כתוצאה מכך, הפרופיל הבלגי פחות יתאים לשימוש בחלונות כפולים.

ברוב המקרים ימליצו להתקין חלונות על פרופיל אלומיניום. האלומיניום הוא חומר גלם חזק ועמיד מאוד שיכול לשאת את המשקל הכבד של הזכוכיות הכפולות והרווח העבה שביניהן.

לאלומיניום יתרונות רבים שהופכים אותו לפרופיל כדאי ביניהם- 

 • לא מצריך תחזוקה שוטפת מיוחדת כלל, אלא רק ניקוי של האבק.
 • לא מחליד- מתאים במיוחד למקומות בהם הלחות גבוהה, לדוגמא בניינים סמוכים לים.
 • עיצוב- האלומיניום הוא חומר גמיש המאפשר מגוון רחב של עיצובים, צורות וצבעים, כך שלמעשה אין גבול לדמיון שלכם עם פרופיל אלומיניום.

מה המחיר של חלונות כפולים?

המחיר של חלונות מושפע ממספר גורמים שונים. בין הגורמים הללו יהיו-

 • גודל החלונות- גם הזכוכית וגם האלומיניום מתומחרים לפי מטר מרובע, לכן לגודל החלונות יהיה השפעה על המחיר.
 • מספר החלונות שתבחרו להתקין.
 • סוג הפרופיל והאיכות שלו
 • מידת העובי של החלונות הכפולים (זכוכית בעובי 4 מ"מ תעלה פחות  מזכוכית בעובי 6 מ"מ).
 • עיצוב- האם אתם רוצים עיצוב מיוחד? מה הצבע שבחרתם? יכול לייקר את המחיר.
 • תוספות- האם אתם מעוניינים בתוספות לדוגמא תריסים או רפרפות?

בממוצע, טווח המחירים של חלונות כפול ינוע בין 800 ל-1,500 שקלים למ"ר.

עולם האלומיניום

קודם כל כי המחירים שלנו הם הזולים בשוק.

אנו מאמינים בהליך הגון ושקוף מול הלקוחות שלנו , החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה.

בכל שלב תדעו מה המחיר שאתם הולכים לשלם , איך עובד כל התהליך וגם לאחר ההתקנה תקבלו אחריות מלאה על המוצר.

הצוות שלנו הוא מהטובים שיש היום בשוק וכל זה כדי שאתם תקבלו את חווית השירות הטובה ביותר ! אנו מחזיקים את הדלתות והחלונות האיכותיים בשוק אך בנוסף לזה גם את אנשי המקצוע המובילים בתחום.

המטרה הסופית שלנו היא להפוך את כל עולם דלתות וחלונות אלומיניום לנגיש , זול ויעיל הרבה יותר.

אנחנו שמחים לשרת אותם כבר מעל 10+ שנים ומקווים להמשיך איתכם לעוד שנים רבות ואלפי התקנות נוספות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע , השאירו פרטים ומיד נציגינו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אהבתם? שתפו!
התקשרו עכשיו!