מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ! במחירים הזולים בישראל !

החדר האינטימי שלי – בחירת חלונות למקלחת

חלונות למקלחתחלונות למקלחת

תפקידו של חלון, כל חלון הוא כפול: הראשון, שיזרום דרכו אוויר, כך שפנים החדר יוכל להתאוורר מפעם לפעם. המטרה השנייה היא שיוכלו לראות דרכו. מבפנים כלפי חוץ ומבחוץ לבפנים. אבל בעוד ההסתכלות מבפנים החוצה היא דבר מבורך, המאפשר לנו ליהנות מן הדברים שבחוץ, הסתכלות מחוץ אל תוך פנים הבית הרבה פחות מבורכת. ישנם רבים שמנצלים אפשרות זו בצורה לא טובה ולא חוקית.

נניח לרגע את הגנבים והפורצים בצד. עבור החלון הוא פתח כניסה נוח והם יכולים גם לבחון דרכו האם מישהו מסתובב בבית או לא. גם אם למי שמסתכל אל תוך הבית אין מחשבות פליליות אלא רק רצון לחדור את הפרטיות שלנו ואפילו אם הוא מביט שלא בכוונה, החלון החשוף יכול לגרום להפרת הפרטיות שלנו. זו גם הסיבה שבכל הקשור לעולם חלונות למקלחת – יש להקדיש מחשבה רבה.

הכרחיות חלונות למקלחת

אם הינו יכולים לוותר על חלונות למקלחת – זה היה יכול להיות מושלם. אבל המציאות היא ממש אינה כזו. חדרי מקלחת זקוקים לאוורור כמעט תמידי. במקלחת יש לחות, אדי מים. במידה ואילו אינם מוצאים את דרכם החוצה, הם מחלחלים לקירות יוצרים רטיבות, טחב ועובש וגורמים נזקים כבדים מבחינה אסתטית וכספית אפילו יכולים לאיים על יציבות המבנה כולו. 

אז על האדים והלחות לצאת והדרך שלהם לצאת החוצה היא דרך החלונות. אלא שבמקרה שלנו עם חדרי האמבטיה, אם נפתח את החלון לרווחה, הרי שכל החדר יתגלה במלוא הדרו וזו בעיה גדולה שכן חדר האמבטיה הוא מקום מאוד אינטימי. אם כן, איך אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה.

חלונות למקלחת שהם קטנים במיוחד

אז בעבר הפתרון היה לעשות באמבטיה חלונות קטנים במיוחד וגם כאלו שהם גבוהים במיוחד. כך יהיה קשה להתבונן דרכם אל תוך החדר. אותו הדבר נעשה עם חדרי שירותים. היה בזה מן ההיגיון. חדרי מקלחת מראש אינם מתפרסים על פני שטח נרחב ואם נגזול חלק מן הקיר עם חלון גדול, כמעט לא יישאר מקום נוסף. 

אלא שבפועל היו 2 בעיות: הראשונה נבעה מעצם העובדה שהחלונות היו קטנים מאוד  והלחות הרבה הייתה מתקשה להתנדף דרכם. הבעיה השנייה הייתה שחלונות למקלחת הנמצאים על ציר, כאשר הם פתוחים גוזלים שטח רב מעצם זה שהם צריכים לנוע פנימה אל תוך החדר. וכזכור, חדרי המקלחת הם קטנים.

חלונות למקלחת מסוג קיפ

הפתרון לתסבוכת הזו נפתר ברובו על ידי חלונות קיפ. חלון קיפ הוא חלון שבמקום להיפתח על צידו נפתח מלמעלה כלפי מטה. למעשה, החלק העליון של החלון משוחרר בעוד החלק התחתון נשאר קבוע. כאשר החלון פתוח יש זווית של כ-45 מעלות הפתוחה כלפי מעלה. כך, מתאפשרת זרימה של אוויר באופן חופשי אבל מנגד, החלון נרה מבחוץ כאילו הוא סגור. זווית הפתיחה שלו אינה מאפשרת להסתכל מה קורה בתוך החדר. וזה מענה מצוין לבעיית הפרטיות שיש בעולם חלונות למקלחת.

חלונות למקלחת מסוג דריי קיפ

עם הזמן התפתח גם עולנו חלונות הקיפ וכעת ניתן להתקין חלונות דריי קיפ. למעשה, במצב הרגיל, החלון נפתח מלמעלה, כמו חלון קי פרגיך אבל אם נרצה, ניתן לשנות את המנגנון בקלות, כך שהחלון יפתח כמו חלון ציר רגיל. כך ניתן בעצם לשחק אם החלון. כאשר סיימנו את ענייננו במקלחת ונרצה לאורר אותה במהירות, נהפוך את החלון לחלון ציר רגיל עם זרימת אוויר מלאה. כאשר נרצה לשוב ולשהות במקלחת, נוכל להחזירו לתצורת קיפ. מושלם.

תוכן עניינים

עולם האלומיניום

קודם כל כי המחירים שלנו הם הזולים בשוק.

אנו מאמינים בהליך הגון ושקוף מול הלקוחות שלנו , החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה.

בכל שלב תדעו מה המחיר שאתם הולכים לשלם , איך עובד כל התהליך וגם לאחר ההתקנה תקבלו אחריות מלאה על המוצר.

הצוות שלנו הוא מהטובים שיש היום בשוק וכל זה כדי שאתם תקבלו את חווית השירות הטובה ביותר ! אנו מחזיקים את הדלתות והחלונות האיכותיים בשוק אך בנוסף לזה גם את אנשי המקצוע המובילים בתחום.

המטרה הסופית שלנו היא להפוך את כל עולם דלתות וחלונות אלומיניום לנגיש , זול ויעיל הרבה יותר.

אנחנו שמחים לשרת אותם כבר מעל 10+ שנים ומקווים להמשיך איתכם לעוד שנים רבות ואלפי התקנות נוספות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע , השאירו פרטים ומיד נציגינו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

מאמרים שעשוים לעניין אותך