חלונות קיפ – המילה האחרונה בתחום החלונות

מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ! במחירים הזולים בישראל !

תוכן עניינים

חלונות קיפכיום, מבינים אדריכלים ובעלי הדירות כאחד, כי חלונות הבית הם אינם דבר של מה בכך וכי יש להשקיע רבות, ברמה הכספית והתכנונית, כדי לקבוע בבית את החלונות הטובים ביותר. ישנה כמובן  את הסוגייה החשובה ביותר בעת בחירה של חלון לבית- העיצוב, הצבע, הצורה של הפרופיל והגודל. אבל סוגיה לא פחות חשובה היא אופן פתיחת החלון. כן, כל כך פשוט אבל גם כל כך חשוב.

לכל חלון ולכל סוג פתיחת חלן, ישנם היתרונות והמגרעות שלו אולם יש סוג אחד שבולט מעל כולם: חלונות קיפ. החלונות מעניקות את המיטב של כל סוג חלון ומכסות על מגרעות האופייניות בכל חלון אחר. זה מה שהופך אותם לפתרון האולטימטיבי בבניה המודרנית. אתם מוזמנים איתנו להכיר את יתרונות חלונות קיפ ואת הפיתוחים השונים בקטגוריה זו.

היתרונות של חלונות קיפ

חלונות קיפ מציגים יתרונות עצומים והתקנה של חלונות קיפ נותנת מענה בכמה תחומים, ביניהם בטחון, פרקטיות, נוחות, תפעול קל ובעיקר קבלת אופציות פתיחה רבות, כך שניתן ליהנות מכל העולמות. הבסיס של חלון קיפ הוא זווית הפתיחה שלו. אם בחלון ציר הפתיחה היא אל תוך החדר, עם מלוא כנף החלון, הרי שגם חלוונות קיפ נפתחים אל תוך החדר אבל רק החלק העליון שלהם. החלק התחתון נותר קבוע.

התוצאה היא שהשטח של החדר, בו מסתובבים אנשים אינו מופרע על ידי פלישת כנף החלון, כמו בחלון ציר החלון נכנס אל תוך החדר רק בחלק הגבוה ולכן הוא אינו מורגש. דבר זה מאפשר זרימה טובה של אוויר. יכולת לנקות את החלון משני צידו ולא פחות חשוב: בטחון ופרטיות.

תחושת בטחון 

החיסרון המרכזי של חלון ציר או חלון הזזה נעוץ בעובדה שהם אינם בטחים ואינם מקנים תחושת בטחון וזו מכמה סיבות. ראשית, הביטחון של היקרים לנו ביותר. ילדים נוטים לתפס על חלונות מתוך סקרנות ורצון להציץ החוצה. כאשר החלון סגור- זה בסדר אבל כשהחלון פתוח לגמרי- זו בעיה רצינית. חלונות ציר וחלונות הזזה, כאשר הם פתוחים לצורך כניסת אוויר, אינם מציבים שום מחסום בפני הילדים. חלונות קיפ לעומת זאת, מעצם העובדה שהחלק התחתון שלהם נותר קבוע וסגור, אינם מאפשרים לילדים גישה מסוכנת שכזו. 

וכמו הקושי בליפול החוצה, כך גם הקושי להיכנס. חלונות הן פתח נוח לנבים ופורצים לחדור אל תוך הבית. ביחוד חלונות שפתוחים לרווחה. חלונות קיפ, בזווית המיוחדת שהם נפתחים, נחשבים לבטוחים ביותר מפני גנבים, שהזווית הצרה בה החלון פתוח מקשה עליהם מאוד.

קצת פרטיות בבקשה

ביתנו הוא מבצרנו. אלא שלמבצר שלנו יש חרכים בדמות החלונות. ביחוד בבתי קרקע וביחוד בחדרים בהם נדרשת יותר אינטימיות כמו חדרי השירותים או האמבטיה, החלונות הרגילים בשעה שהם פתוחים, יכולים להקנות תחושה לא טובה. הם חשופים לגמרי לעיניים בולשות מן החוץ. וכאן היתרון המרכזי של חלונות קיפ. הם מאפשרים את  הפרטיות הגבוהה ביותר שיש. הזווית של החלון הפתוח מאפשרת לחדר להתאוורר עם זרימת אוויר טובה אבל מנגד היא מציגה כלפי חוץ חזית- כאילו החלון סגור ולא ניתן להביט פנימה. זו גם הסיבה שמעבר לעובדה שבחירת חלונות אלומיניום קיפ היא פופולארית בכל הבית, היא מקבלת משנה תוקף בחדרים לחים ופרטיים כמו חדרי אמבטיה ושירותים.

חלון הדריי קיפ

היא אפשר לדבר על חלונות בלי להזכיר את הפיתוח של חלונות הדריי קיפ. חלונות אלו הן על בסיס חלונות אבל כוללות מנגנון המאפשר להפוך אותן בקלות לחלונות ציר רגילים- כדי לאפשר זרימת אוויר מלאה. כאשר רוצים לשוב ולהשתמש ביתרונות המובנים של חלונות , משנים את המנגנון חזרה.

עולם האלומיניום

קודם כל כי המחירים שלנו הם הזולים בשוק.

אנו מאמינים בהליך הגון ושקוף מול הלקוחות שלנו , החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה.

בכל שלב תדעו מה המחיר שאתם הולכים לשלם , איך עובד כל התהליך וגם לאחר ההתקנה תקבלו אחריות מלאה על המוצר.

הצוות שלנו הוא מהטובים שיש היום בשוק וכל זה כדי שאתם תקבלו את חווית השירות הטובה ביותר ! אנו מחזיקים את הדלתות והחלונות האיכותיים בשוק אך בנוסף לזה גם את אנשי המקצוע המובילים בתחום.

המטרה הסופית שלנו היא להפוך את כל עולם דלתות וחלונות אלומיניום לנגיש , זול ויעיל הרבה יותר.

אנחנו שמחים לשרת אותם כבר מעל 10+ שנים ומקווים להמשיך איתכם לעוד שנים רבות ואלפי התקנות נוספות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע , השאירו פרטים ומיד נציגינו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אהבתם? שתפו!
התקשרו עכשיו!